1pcs 40TAC72B 40 72B 10PN7B 40x72x15 Ball Support Bearings
★★★★★ 4.3 144 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by whitelilymc.ae
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
BearingsBearingsModel : 40TAC72B SUC10PN7B Id (inner diameter)/Bore : 40 mm OD (outer diameter) : 72 mm Width/Height/Thickness : 15 mm Quantity : 1 pcs
  • Bearings
  • Bearings
Brand Name ZLOCYIVHE
Manufacturer ZLOCYIVHE
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
144 ratings | 59 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (115)
4 stars
6% (9)
3 stars
3% (4)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (14)